basilica

Böcker. Teater. Bra mat. Familj. Reflektioner över livet.

Livsnjutning

Publicerad 2010-09-15 10:40:06 i Allmänt,


Att för stunden glömma alla bekymmer och bara njuta en stund vid havet en vanlig vardag känns som en gåva. Så här såg det ut Måndagen den 13 september vid Olivlundens strand.

Kommentarer

Postat av: Sanna

Publicerad 2010-09-15 21:01:43

SV: Du är välkommen att titta in på min blogg när du vill, du ser ut att ha en mysig blogg du med..skall titta runt lite mer..nyfiken i en strut.. =) hihi..



Ha en fortsatt trevlig vecka!



Kraaaam

Sanna

Postat av: Elisabeth

Publicerad 2011-08-29 10:39:55

Så fina bilder.

Kommentera inlägget här
Publiceras ej

Om

Min profilbild

Basilica

Min vardag med bokläsning och en stor familj. Pensionerad bokälskare som läser och skriver utifrån egna tankar, känslor och personlig livserfarenhet. Jag är beteendevetare och inte litteraturvetare vilket ofta synliggörs i mina recensioner. Vill du dela med dig av dina tankar så skriv en kommentar eller skicka ett mejl till basilica@live.se Följ mig gärna på Instagram: Böcker @basilica55 Livet @ basilicalive // Maud

Till bloggens startsida

Kategorier

Arkiv

Prenumerera och dela